آغاز نمایشگاه ایران اکسپو 2024 با حضور ایرانسل

آغاز نمایشگاه ایران اکسپو 2024 با حضور ایرانسل

ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (IRAN EXPO 2024)، با حضور ایرانسل توسط رییس جمهوری، برای بازدیدکنندگان داخلی و خارجی افتتاح شد.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری هیاهو، ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران، 8 اردیهشت 1402 با حضور آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری اسلامی ایران، انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری، عباس علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت)، صمد حسن زاده رییس اتاق بازرگانی ایران، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و صاحبان صنایع، سرمایه گذاران و تجار داخلی و خارجی در سالن اجلاس سران نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد.

این نمایشگاه، با هدف فراهم آوردن فرصت ارایه محصولات، خدمات، فناوری ها و ایده های تجاری کسب وکارها، تولیدکنندگان، عرضه کنندگان و سایر فعالان بخش ها و صنایع مختلف، از امروز 8 اردیبهشت تا 12 اردیبهشت به مدت 5 روز، در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران، با حضور 2 هزار بازرگان، سرمایه گذار و تاجر بین المللی از 120 کشور، برگزار می شود. ایرانسل نیز با حضور در این نمایشگاه، آخرین دستاوردها و نوآوری های خود در حوزه های سبک زندگی دیجیتال و محصولات ارتباطی را عرضه و راهکارهای دیجیتال و ارتباطی ویژه صنایع مختلف را ارایه کرده است.

آغاز نمایشگاه ایران اکسپو 2024 با حضور ایرانسل

واحد راهکارهای سازمانی اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با هدف ارایه سبدی فراگیر از محصولات و خدمات دیجیتال و به منظور معرفی و ارایه راهکارهای دیجیتال و ارتباطی ویژه صنایع مختلف به بازدیدکنندگان و همچنین برقراری ارتباط و نشست با مدیران صنایع و صاحبان کسب وکارهای مختلف، در نمایشگاه ایران اکسپو 2024 حضور دارد. از جمله محصولات و راهکارهای ارایه شده توسط راهکارهای سازمانی ایرانسل در این نمایشگاه، معرفی راهکارهای ویژه هوشمندسازی و تحول دیجیتال در صنایع، معادن، بنادر و حوزه های مرتبط با دیجیتال سازی فرآیندهای کشاورزی و هوشمندسازی کارخانجات و… است.

بخش دیگر حضور واحد راهکارهای سازمانی ایرانسل، مربوط به ارایه محصولات و خدمات دیجیتال شامل سرویس بی سیم واکه (PoC)، سرویس مدیریت هوشمند ناوگان، سرویس خودرو متصل و سرویس های تبلیغات هوشمند همچون یلوادوایز برای کسب وکارها است. معرفی زیرساخت های ارتباطی و اتصال پذیری برای کسب وکارهای سازمانی از جمله شبکه اختصاصی نسل پنج (Private 5G)، پوشش یکپارچه ذیل خدمات پروانه UNSP، شبکه امن همراه (APN/VPN)، موبایل سازمانی، رومینگ، فیبرنوری، NB-IoT و IBS/DAS به بازدیدکنندگان نیز، از بخش های دیگر فعالیت واحد راهکارهای سازمانی، در غرفه ایرانسل است.

سامانه ارسال تبلیغات هوشمند دیجیتال «یلوادوایز»، بازارچه مدیریت و عرضه API «یلوهاب»، سامانه یکپارچه احراز هویت و امضای دیجیتال «یلونام»، پلتفرم مدیریت شرکای تجاری ایرانسل «یلوپل» و کیف پول دیجیتال «جیب جت»، سرویس ها و خدمات دیگر واحد دیجیتال ایرانسل برای ارایه خدمات دیجیتال برای افراد و کسب وکارها است که با نوآوری در ارایه خدمات، به علاقه مندان نمایشگاه ایران اکسپو 2024 ارایه می شود.

همچنین تیم مدیریت تامین ایرانسل، با هدف شناسایی پتانسیل های همکاری، با حضور در این نمایشگاه، برقراری ارتباط با بیش از 1300 شرکت تجاری بین المللی را در دستور کار قرار داده است. آزمایشگاه هوش مصنوعی و محصولات دیجیتال، خدمات فروش الکترونیک محصولات ایرانسل و حضور شرکت اسنپ به عنوان زیرمجموعه ایرانسل، از دیگر بخش های غرفه ایرانسل در این نمایشگاه است.

نمایشگاه ایران اکسپو 2024، در گروه های کالایی صنعت (صنایع خودروسازی، مخابرات و الکترونیک، چاپ و بسته بندی، لوازم خانگی و…)، صنایع غذایی، کشاورزی و شیلات، فرش دستبافت، صنایع دستی و گردشگری، دارو، تجهیزات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی و محصولات شیمیایی، آرایشی و بهداشتی، صنعت ساختمان و خدمات فنی و مهندسی، پتروشیمی و خدمات (بیمه، مالی، گمرک و…)، تا 12 اردیبهشت 1403، از ساعت 9 تا 16، در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و غرفه ایرانسل در سالن 38 این نمایشگاه، میزبان علاقه مندان است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز نمایشگاه ایران اکسپو 2024 با حضور ایرانسل" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز نمایشگاه ایران اکسپو 2024 با حضور ایرانسل"، کلیک کنید.