580 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی استان بوشهر پرداخت شد – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان

580 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی استان بوشهر پرداخت شد - خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار هیاهو، علی باستین عصر پنج شنبه در نشست بررسی تسهیلات اشتغال زایی تبصره 18 قانون بودجه با تسلیت شهادت جان سوز آیت الله دکتر رییسی رییس محترم جمهور، وزیر امور خارجه و دیگر شهدای سانحه بالگرد در آذربایجان شرقی اظهار داشت: سید خدمت آیت الله رییسی در توجه به مشکلات بخش های مختلف جامعه و تحقق مطالبات مردم از هیچ کوششی فروگذاری نمی کرد و در راه خدمت به مردم و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران به شهادت رسید.

وی با اشاره به فرهنگ جهادی و انقلابی شهید آیت الله رییسی تصریح کرد: این فرهنگ در بین مسیولان استان بوشهر نهادینه شده و تلاش در رفع مشکلات مردم بی وقفه ادامه دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر در ادامه با تاکید بر تسریع در پرداخت تسهیلات طرح های اقتصادی، از پرداخت 580 میلیارد تومان تسهیلات خرد قرض الحسنه از دی ماه سال 1402 تاکنون در طرح های اشتغال زایی استان بوشهر خبر داد.

باستین مهلت پرداخت این تسهیلات را تا پایان خردادماه سال جاری اعلام و تصریح کرد: بانک ها در پرداخت این تسهیلات نقش مهم و تاثیرگذاری دارند و در این راستا بانک های توسعه تعاون، پست بانک، ملی، ملت، تجارت و پارسیان در مقایسه با سایر بانک ها با بیشترین پرداختی از سهم ابلاغی نقش مهمی در تحقق برنامه های اشتغال در استان داشته اند و با برنامه ریزی و تعهدی که سایر بانک ها در پرداخت تسهیلات داده اند امیدواریم حداکثر جذب این منابع را تا پایان خرداد ماه داشته باشیم.

وی از تمام نهادهای مربوطه درخواست کرد ضمن پیگیری و رصد مداوم پرونده های ارسال شده به بانک ها، در پرداخت تسهیلات طرح های اشتغال زایی معرفی شده به شعبات بانک ها تسریع لازم را به عمل آورند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر ضمن تشکر از تمامی بانک ها در همکاری همه جانبه در پرداخت این تسهیلات تاکید کرد: 31 خرداد آخرین مهلت در پرداخت تسهیلات جز 3 تبصره 18 قانون بودجه تعیین شده که لازم است بانک های عامل در زمان باقیمانده همکاری تمام وقت با متقاضیان داشته باشند تا جذب حداکثری این تسهیلات رقم بخورد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "580 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی استان بوشهر پرداخت شد – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "580 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی استان بوشهر پرداخت شد – خبرگزاری هیاهو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.