حضور سرمربی تیم ملی والیبال زنان در تمرینات تیم پیکان

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از باشگاه پیکان، الساندرا کمپدلی ابتدا شاهد تمرین اعضای تیم والیبال بانوان باشگاه پیکان بود و پس از آن دقایقی با سرمربی و اعضای کادر همچنین بازیکنان این تیم گفت و گو کرد.

کمپدلی همچنین از سالن بدنسازی تارا در مجموعه ایران خودرو بازدید کرد و گفت:ابتدا باید بگویم از حضور در این مجموعه و خصوصا دیدار با اعضای تیم والیبال بانوان باشگاه پیکان خوشحالم. تیم والیبال دختران این باشگاه تیم بسیار خوب و شایسته با بازیکنانی جوان و استعدادهایی درخشان است که می توانند در رده ملی و باشگاه آینده روشنی در پیش داشته باشند. این تیمی از باشگاههای خوب و قدرتمند حاضر در لیگ والیبال بانوان کشور است.

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان همچنین در خصوص شرایط باشگاه پیکان گفت:امکانات و ظرفیت های این باشگاه به واقع من را شگفت زده کرد خصوصا سالن بدنسازی که به نام تارا ساخته شده و امروز از آن بازدید کردم. اینکه همه تیم های ورزشی آقایان و بانوان پیکان بتوانند از این مجموعه استفاده کنند یک اتفاق خوب و بسیار ارزشمند است.

وی ادامه داد: فکر می کنم یک نگرش کاملا حرفه ای و اصولی در اینجا وجود دارد. خوشحالم که پیکان در فوتسال و والیبال بانوان فعالیت می کند و حامی ورزش بانوان است. باید بگویم خود ما چنین امکانات خوبی در اختیار نداریم و قطعا این شرایط در روند آماده سازی تیم های ورزشی این باشگاه می تواند بسیار مفید و تاثیرگذار باشد.

سالن بدنسازی تارا با صرفه جویی و استفاده بهینه از اعتبارات موجود به تازگی در موسسه فرهنگی ورزشی ایران خودرو به مرحله بهره برداری رسیده است.

حضور سرمربی تیم ملی والیبال زنان در تمرینات تیم پیکان