ملاقات‌های تصادفی یا برنامه‌ریزی‌شده؛ لواندوفسکی دست به دامن ژاوی شد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، هفته گذشته چندین رسانه اسپانیایی اخباری را مبنی بر ملاقات «ژاوی هرناندز» و «روبرت لواندوفسکی» در جزیره ایبیزا منتشر کردند؛ البته شاید ملاقاتی در کار نبوده و صرفا یک تصادف بوده باشد اما اینکه خبرنگاران و بلاگرها شروع به نوشتن مطالبی در مورد این موضوع کنند، مشخصا به پیش از اتفاق باز می‌گردد.  

لواندوفسکی به ژاوی چه گفت

نشریه آ. اس اسپانیا تایید کرده که ملاقات مذکور حقیقی بوده و این دو نفر برای چند دقیقه نیز گپی دوستانه داشته‌اند. به نوشته این نشریه، این ملاقات کاملا غیررسمی بوده و از مسائل مطرح شده، می توان به شرایط خانوادگی و تعطیلات اشاره کرد اما در عین حال اشاره‌هایی به انتقال لواندوفسکی به بارسا نیز صورت گرفته است.  

براساس گزارش آ. اس، لواندوفسکی در زمان خداحافظی آشکارا از تمایل خود برای پوشیدن پیراهن بارسا پرده برداشته و می‌گوید: حقیقتا می‌خواهم با تو تمرین کنم.

این گفته و سایر اظهاران علنی مرد لهستانی، تلاشی در راستای متقاعد کردن باشگاه بایرن مونیخ برای صدور رضایتنامه وی است.

مقامات باشگاه بایرن مونیخ همچنان بر موضع خود مصر بوده و قصد فروش لوا را ندارند هرچند در روزهای اخیر نیز نشانه‌هایی را مبنی بر صدور رضایتنامه تحت شرایط خاص بروز داده‌ و صحبت از ۶۰ میلیون یورو به میان آورده‌اند. در کاتالونیا همه بر این باورند که این رقم به حدود ۵۰ میلیون یورو تقلیل پیدا خواهد کرد.

ملاقات‌های تصادفی یا برنامه‌ریزی‌شده؛ لواندوفسکی دست به دامن ژاوی شد