برنامه‌های معاونت امور هنری در معرض دید جامعه قرار دارد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، آیین معارفه محمود سالاری به عنوان معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی و مدیران معاونت امور هنری امروز (چهارشنبه ۱۷ آذر) برگزار شد.

محمود شالویی، مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزراتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با قدردانی از مدیران و همکاران معاونت امور هنری و معاون سابق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در این چند ماه، مدیران و همکاران معاونت امور هنری با جدیت، امور و فعالیت ها را انجام دادند. محمود سالاری نیز سوابق ارزشمندی در حوزه فرهنگ و هنر دارد و امیدواریم در خدمت به حوزه هنر در معاونت امور هنری موفق باشد.

برنامه‌های معاونت امور هنری در معرض دید جامعه قرار دارد

سالاری در این مراسم، اظهار داشت: خرسندم که فرصتی شد خدمت کوچکی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته باشم. هنر با مفهوم اسلامی گفتمانی است که ضرورت دارد تقویت شود؛ چون بدون فرهنگ و تمدن، هیچ ملتی سرافراز نخواهد بود. 

به گفته معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فعالیت ها و برنامه های معاونت امور هنری در معرض دید جامعه است و ویژگی های خاصی دارد. از همه مدیرانی که در این سال ها با توجه به شرایطی که گاه در عرصه اجتماعی اتفاق می افتاد، تلاش کردند امور هنری وزانت خود را حفظ کند، قدردانی می کنم.

در پایان، حکم محمود سالاری به عنوان معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط محمود شالویی اعطا شد و مدیران معاونت امور هنری نیز از محمود شالویی قدردانی کردند.

به گزارش ایرنا، از جمله سوابق اجرایی سالاری می توان به معاونت دانشگاه صدا و سیما در دهه ۸۰، مدیرکل دفتر مطالعات و فعالیت های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر عامل و رییس هیأت مدیره بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان، عضو هیأت امنا و نایب رییس هیأت مدیره موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، عضو هیأت مدیره موسسه خانه کتاب، مدیر عامل بنیاد ادبیات نمایشی، مدیر دفاتر تخصصی شبکه افق و عضویت در شورای تولید سیما فیلم اشاره کرد.

سیدمحمدمجتبی حسینی از آذر ۱۳۹۶ تا مهر ۱۴۰۰ معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را برعهده داشت، با استعفای وی از سمت خود محمود شالویی از مهرماه سرپرست معاونت امور هنری بود.

برنامه‌های معاونت امور هنری در معرض دید جامعه قرار دارد