نماینده نی ریز:۹ دی ماه نماد پایبندی مردم به اصول انقلاب اسلامی است

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا،فرهاد طهماسبی در جلسه علنی امروز- چهارشنبه- در نطق میان دستور خود با گرامیداشت سالروز ۹ دی ماه و سالروز شهادت سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی گفت: ۹ دی ماه نماد پایبندی مردم به اصول انقلاب اسلامی است. در این روز مردم بصیر ایران اسلامی بلوغ فکری خود را به رخ دنیا کشیدند.

نماینده مردم نی ریز، استهبان و بختگان در مجلس در تذکری  به وزیر کشور اظهار داشت: تعدادی از نقاط کشور قابل ارتقا بوده و در پایان دولت قبل پرونده شان بسته شده و در این دولت هنوزکاری عملی شروع نشده که تقاضا داریم دولت هرچه سریعتر بحث تقسیمات کشوری را در دستور کار قرار دهد.

وی افزود: شهرستان های جدید التاسیس بعد از گذشت چند سال از افتتاح هنوز در حد یک تغییر تابلو بخشداری به فرمانداری مانده و مردمان این شهرستان ها سرگردان برای خدمات بین شهرستان مادر و شهرستان جدید بلا تکلیف می باشند.نسبت به تاسیس و ایجاد ادارات و نهاد های خدمات رسان در شهرستان های جدید، دولت اهتمام جدی به خرج دهد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن افزود: دولت با ۶ درصد سهامداری در صنعت خودرو اختیارات وسیعی را برای خود قائل است و این اختیارات دولت باعث آسیب به مردم و صنعت خودرسازی شده است.  در جهت خصوصی سازی واقعی و تفویض اختیارات در هیأت مدیره شرکت های خودرو سازی، دولت خود را رها سازد تا امکان نظارت دقیق و به نفع مردم و صنعت خودرو سازی را فراهم نماید؛ چراکه تصدی گری دولت در صنعت خودرو باعث ضرر و زیان هنگفت به مردم، خریداران و بازار سرمایه شده است.

نماینده نی ریز:۹ دی ماه نماد پایبندی مردم به اصول انقلاب اسلامی است