بزرگداشت حاج قاسم سلیمانی ۱۳ دی در مصلای تهران برگزار می‌شود

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حمیدرضا مقدم‌فر روز شنبه در نشست خبری دبیر ستاد مردمی دومین سالگرد بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: همچنین شانزدهم دی همزمان با سالروز تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی و شهادت صدیقه طاهره در فاطمیه دوم، پیکر مطهر ۱۵۰ شهید مفقودالاثر در تهران مشایعت می‌شود.

دبیر ستاد مردمی دومین سالگرد بزرگداشت حاج قاسم سلیمانی افزود: همچنین در مساجد، حسینیه‌ها و مصلی‌ها مراسم‌هایی در شهرها و استان‌های دیگر هم برگزار می‌شود. حتی در برخی منازل نیز مراسم‌هایی برای بزرگداشت حاج قاسم برگزار می شود.

مقدم فر خاطرنشان کرد: در حرم امام رضا(ع) نیز مراسم دیگری با حضور فرمانده سپاه قدس برگزار می شود.

وی، درباره انتقام سخت از عاملان ترور حاج قاسم سلیمانی، گفت: روح انتقام از خون حاج قاسم هنوز زنده است همانطور که حاج قاسم زنده است.مسلمانان و همه آزادیخواهان جهان نه ترور شهید سردار سلیمانی را می‌بخشند و نه فراموش می‌کنند.

دبیر ستاد مردمی دومین سالگرد بزرگداشت حاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه انتقام در سطح راهبردی قطعی است، افزود: خروج ذلیلانه و مفتضحانه آمریکا از افغانستان، آغاز انتقام از عاملان ترور حاج قاسم است و آمریکایی‌ها مجبور هستند به‌طور کامل چه با زبان و چه با زور منطقه را ترک کنند.

مقدم فر با بیان اینکه خروج آمریکایی‌ها از عراق هم آغاز شده، تاکید کرد: عاملان ترور شهید سلیمانی بدانند تا ابد خواب آسوده نخواهند داشت.

ادامه دارد…

بزرگداشت حاج قاسم سلیمانی ۱۳ دی در مصلای تهران برگزار می‌شود