رجاییان: عده ای در جایگاه ویژه پرسپولیس را تشویق کردند/ بردن استقلال و پرسپولیس خیلی کیف دارد+فیلم

رجاییان: عده ای در جایگاه ویژه پرسپولیس را تشویق کردند بردن استقلال و پرسپولیس خیلی کیف دارد+فیلم

مدیرعامل آلومینیوم اراک گفت: این بد است عده ای در جایگاه ویژه پرسپولیس را تشویق کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری هیاهو، محمد رجاییان پس از حذف پرسپولیس در جام حذفی با شکست مقابل آلومینیوم در مورد حواشی به وجود آمده، اظهار کرد: اولاً من که با هواداران پرسپولیس مشکلی نداشتم. قبول کنید ما با تیمی جوان که یک پنجم پرسپولیس هزینه کرده در لیگ برتر شرایط مشخصی داریم. مقابل تیم نامی، اسمی بزرگی دو مرتبه با اختلاف دو گل عقب افتادیم و جبران کردیم. تماشاگرانی که انتظار چنین نتیجه ای نداشتند ایجاد مسیله کردند. در نیمی از CIP ما تماشاگران پرسپولیس بودند. آنهایی که راه دادند باید جواب دهند. همه اراکی بودند، بچه های خود را آورده بودند و عکس سلفی می گرفتند. برای فوتبال اراک بد است.

مدیرعامل آلومینیوم اراک در خصوص اینکه چه شد تماشاگران پرسپولیس شروع به پرتاب اشیا کردند، گفت: فکر کنم، چون بعد از آنکه پرسپولیس پیش افتاد و تماشاگران آنها تماشاگران ما را مسخره کردند با تساوی بازی مقابله به مثل شد و اشیایی پرتاب شد که این موارد در فوتبال طبیعی است. نمی توانم بگویم هواداران ما آنها را تحریک نکردند. باید ببینیم در کدام ورزشگاه لیدر های پرسپولیس و استقلال در دو بخش تقسیم می شوند و تیم شان را تشویق می کنند. در کدام ورزشگاه داریم هواداران تیم مهمان می گویند «روبرو آماده باش». علی رغم اینکه ناظر بازی و نماینده فدراسیون خیلی تلاش کردند این اتفاق نیفتد. متاسفانه این اتفاق افتاد و تماشاگران پرسپولیس در یک نقطه ورزشگاه مستقر نشدند.  

وی ادامه داد: از طرفی بپذیرید پرسپولیسی که در نیم فصل دوم یک باخت و یک تساوی داشته و فوتبال زیبایی بازی می کند، اما اینجا فقط نیمه اول بازی خوبی کرد و با دیدگاه فنی مجتبی حسینی آن قدر بچه های ما خوب بازی کردند که در نیمه دوم بازی و وقت های اضافه به پرسپولیس موقعیتی ندادیم. پرسپولیس با شوت از راه دور و ضدحمله به دو گل دیگر رسید و با لطف خدا توانستیم برنده شویم.

رجاییان در مورد اینکه پس از تساوی 2 بر 2 به سمت بازیکنان تیمش رفت، گفت: بردن تیم های استقلال و پرسپولیس خیلی کیف دارد و رفتم تا کیف خود را با آنها تقسیم کنم. استاندارد فوتبال برای لذت بردن مردم است و آنها را ناراحت می کند که من ناراحت هستم.  

وی در مورد اینکه بانوان اراکی می تواند بعد از این وارد ورزشگاه شوند، گفت: مسیولان استانی ما با وجود اینکه تحت فشار بودند ولی اولین بودند که این کار را انجام دادند. در بازی های قبلی با استقلال و پرسپولیس 3 هزار هوادار خانم آمدند که شرکتی و تزیینی نبودند. بار دیگر انتقاد خود را از رفتار خارج از شان کسانی که باعث شدند تا این بازی بدون تماشاگران خانم باشد مطرح می کنم.  

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم در مورد مشکل بازیکن استقلال عنوان کرد: مشکل بازیکن استقلال این بوده که پس از تخلیه زمین چند دقیقه می ایستد. از آن طرف هوادار خانم با سهل انگاری مامور، خود را وارد زمین می کند و اتفاقاتی می افتد که در مملکت ما رایج نیست. این اتفاق خلاف قانون باعث شد تا فدراسیون فوتبال از زیرساخت های ما ایراد بگیرد و در تلاش هستیم تا این مسیله حل شود. ما با هماهنگی مسیولان سیاسی استان و یگان ویژه اجازه ورود بانوان را می دادیم.  

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رجاییان: عده ای در جایگاه ویژه پرسپولیس را تشویق کردند/ بردن استقلال و پرسپولیس خیلی کیف دارد+فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رجاییان: عده ای در جایگاه ویژه پرسپولیس را تشویق کردند/ بردن استقلال و پرسپولیس خیلی کیف دارد+فیلم"، کلیک کنید.