مسابقات تکواندو قهرمانی دختران دانش‌آموز در استان بوشهر برگزار شد

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس هیئت تکواندو استان بوشهر گفت: مسابقات تکواندو قهرمانی دختران رده سنی نوجوانان و جوانان در استان بوشهر در رده سنی نوجوانان در ۱۰ وزن و در رده جوانان شش وزن برگزار شد.

سید جلال سید مردانی بیان کرد: در این رقابت‌ها ورزشکارانی از شهرستان‌های بوشهر، کنگان، گناوه، دشتستان، دشتی و جم به مدت یک روز به میزبانی خانه تکواندو در بوشهر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در بخش تیمی باشگاه‎‌های سروش بوشهر و گناوه به ترتیب با ۴۷ و ۱۶ امتیاز اول و دوم شدند و باشگاه نادری و ولیعصر دشتستان نیز با ۱۴ امتیاز به سوم مشترک دست پیدا کردند.

در بخش فنی‌ترین بازیکن فاطمه خجسته فرد از باشگاه سروش بوشهر و در بخش بازیکن پهلوان آناهیتا پیشان از باشگاه مهبا بوشهر به عنوان برتر معرفی شدند.

عنوان‌های بهترین سرپرست، مربی و داور نیز به ترتیب به فروزان بهرسی از باشگاه گناوه، مژده علیزاده شیرازی و سمانه خدری از باشگاه نادری بوشهر رسید.

در بخش جوانان نیز مریم عنافچی از باشگاه سروش بوشهر به عنوان فنی‌ترین و سیده زهرا حسینی از باشگاه برجیس بوشهر به عنوان بازیکن پهلوان معرفی و عنوان برترین مربی نیز به مژده علیزاده شیرازی از باشگاه سروش بوشهر رسید.

مسابقات تکواندو قهرمانی دختران دانش‌آموز در استان بوشهر برگزار شد